"Biblioteka jest kobietą" - to nasza propozycja na dzień numer trzy Tygodnia Bibliotek 2018. Prezentację multimedialną z zakresu analizy kolorystycznej, makijażu i analizy sylwetki poprowadziła Anna Wańtuchowicz - stylistka mody i wizażystka. Ciekawy i pouczający wykład został połączony z krótką prezentacją jak dobrze dobierać kolory. Czekamy na więcej i zapraszamy do naszych kolejnych działań w ramach Tygodnia Bibliotek 2018. Już w piątek 11 maja PLANSZOLUBY, a w weekend (12-13 maja) zapraszamy do poszukiwania ukrytych książek na terenie naszego miasta. Wskazówki, w których zakamuflowane są tytuły i miejsca ukrycia pojawią się na naszej stronie internetowej i profilu Facebook 12 maja (sobota) o godz. 10.01. Zapraszamy!

Biblioteka jest kobietą Biblioteka jest kobietą Biblioteka jest kobietą