SPOTKANIE DKK DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Na listopadowym spotkaniu omawiałyśmy książkę "Zbój. Opowiadania o koniach i konikach" Renaty Piątkowskiej. "Autorka opowiada o nich ciepło i ze znawstwem. Wszystkie opisane przez nią historie wydarzyły się naprawdę. A bohater każdej opowieści - kary, siwy, albo gniady, oprócz końskiej siły i szybkich nóg ma swój rozum i wielkie serce. Bo nie bez powodu mówi się, że największe szczęście na świecie na końskim siedzi grzbiecie". W dalszej części spotkania ograliśmy FUN FARM.

Następne spotkanie 7 grudnia (środa) godz.16.00!

Zapraszamy! Dołącz do NAS!

dkkspotkanie dkkspotkanie dkkspotkanie

SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

DKK czerwiec, wrzesień to przed i powakacyjna książka z podróży. W czerwcu byliśmy dociekliwi i poznaliśmy Marka Kamińskiego "Marek - chłopiec, który miał marzenia". Plenerowo OSiR Ustka i poczęstunek po włosku. Wrzesień to książki z podróży i wspomnienia z wakacji. Na spotkaniu poznaliśmy ciekawostki z Hiszpanii, Iranu, Japonii i Wielkiej Brytanii z książkami z Wydawnictwa Dwie Siostry.

Zapraszamy na kolejne spotkanie 27 października (czwartek) godz.16.00!!!!

LUBISZ CZYTAĆ DOŁĄCZ DO NAS!!!

 
kolaż zdjęć ze spotkania DKK dla Dzieci i Młodzieży

SPOTKANIE DYSKUSYJNEGO KLUBU KSIĄŻKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"Do młodych buntowniczek i buntowników ze wszystkich stron świata: wyzwólcie marzenia, mierzcie wysoko, stawiajcie opór, a w chwilach zwątpienia pamiętajcie: macie rację. "🙂

Następne spotkanie 30 czerwca (czwartek) godz.16.00. ZAPRASZAMY!!!🙂

 
zdjęcia ze spotkania DKK dla Dzieci i Młodzieżyzdjęcia ze spotkania DKK dla Dzieci i Młodzieżyzdjęcia ze spotkania DKK dla Dzieci i Młodzieży

Spotkanie DKK dla Dzieci i Młodzieży

Na czwartkowym spotkaniu Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci i Młodzieży omawialiśmy książkę "Lolek" Adama Wajraka.

"Każdy pies marzy o tym, aby być z jakimś człowiekiem, a wielu ludzi marzy o tym, by spotkać psa. Czasami wystarczy przypadek, żeby mogło się to zdarzyć, a czasami trzeba się trochę rozejrzeć".

Następne spotkanie 19 maja (czwartek) godz. 16.00. ZAPRASZAMY

 
kolaż zdjęć ze spotkania DKK dla Dzieci i Młodzieży

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

"Dorośli to mają fajnie! Nie muszą chodzić do szkoły, nie muszą odrabiać lekcji. Robią tylko to, co najbardziej lubią albo w czym są najlepsi, i jeszcze dostają za to pieniądze. Po prostu "ZAWODOWCY"" Pawła Beręsewicza - książka, którą omawialiśmy na Dyskusyjnym Klubie Książki dla Dzieci i Młodzieży🙂📚.

Kolejne spotkanie 28 kwietnia!

Zainteresowanych ZAPRASZAMY!🙂

 
kolaż zdjęć z dyskusyjnego klubu ksiazki dla dzieci i młodzieży