"ZA(słowa)TRZYMANA" stanowiła naszą propozycję drugiego dnia Tygodnia Bibliotek 2018. Muzyczno-literackie spotkanie z Pauliną Stolarczuk i Łukaszem Kowalczykiem, z gościnnym udziałem Mileny Szabat, cieszyło się dużym zainteresowaniem. Oprócz słownych "tworów" (jak autorka sama określa swoją twórczość) mogliśmy posłuchać świetnych aranżacji znanych i lubianych piosenek m.in. "Głupia", "Autsajder","Ołów", "Huśtawki" oraz utworu, który porwał salę do śpiewu i muzykowania na instrumentach perkusyjnych - "Mimo Wszystko". Jeśli - mimo wszystko - spragnieni jesteście jeszcze muzycznych doznań - serdecznie zapraszamy we wtorek 15 maja na "Biblioteczną Prywatkę". Będziemy śpiewać i tańczyć do cudownych polskich utworów z lat 60-70-80. Zapraszamy!

ZA(słowa)TRZYMANA ZA(słowa)TRZYMANA ZA(słowa)TRZYMANA
ZA(słowa)TRZYMANA ZA(słowa)TRZYMANA