Program Równać Szanse

Równać Szanse

Projekt realizowany w ramach Programu "Równać Szanse" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, administrowany przez Polską Fundację Dzieci i Młodzieży, wspierający dobry start w dorosłe życie młodzieży z mniejszych miejscowości.

Celem projektu jest zmiana wizerunku biblioteki w oczach młodych ludzi na przyjazną i reagującą na ich współczesne problemy. Podjęte działania są odpowiedzią na potrzebę rozwoju kompetencji społecznych, poznania swoich mocnych i słabych stron, praca w grupie, poznanie środowiska lokalnego, jako niezbędnych i przydatnych w życiu, przekładających się na sukcesy szkolne, zawodowe i towarzyskie – lepszą przyszłość. Udział w projekcie ma zachęcić dzieci i młodzież do nieustannego samorozwoju.

Zadaniem do osiągnięcia wyżej postawionych celów będzie zgamifikowanie naszego miasta Ustka i stworzenie mobilnej gry miejskiej na popularnej i szybko rozwijającej się platformie ActionTrack. Dostępnej dla większości urządzeń mobilnych z systemem operacyjnym Android i iOS.

Wszystkie zadania dofinansowano ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności oraz Urzędu Miasta Ustka.

Ustka w Sieci - plakat

 

Aby wziąć udział w projekcie "Ustka w Sieci" należy:
- wypełnić elektroniczną deklarację uczestnictwa w projekcie
ELEKTRONICZNA DEKLARACJA

lub

- wypełnić i dostarczyć do biblioteki deklarację
DEKLARACJA
pocztą elektroniczną na adres:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

bądź osobiście do Czytelni dla Dorosłych Biblioteki Miejskiej w Ustce
ul. Kopernika 22

Projekt otrzymał dofinansowanie Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach programu „Równać Szanse 2017”.

Logo RS Logo PAFW Logo PFDiM Logo Ustka Logo BM Ustka