Plakat spotkanie autorskie on-line Marta Dymek, organizator Biblioteka Miejska w Ustce, czas 7-18 czerwca o godz. 18

Marta Dymek to autorka kultowego roślinnego bloga i książki pod tym samym tytułem, która doczekała się kilkunastu dodruków, a także bestsellera "Nowa Jadłonomia". Od kilkunastu lat prowadzi stronę z roślinnymi przepisami, która każdego miesiąca zalicza ponad milion odsłon. Współpracuje z najciekawszymi polskim magazynami kulinarnymi, od 2015 r. prowadzi autorski program kulinarny na kanale Kuchnia+ "Zielona Rewolucja Marty Dymek". W 2019 r. została ambasadorką kampanii RoślinnieJemy. Wierzy, że każdy kto chce może jeść bardziej roślinnie.
Spotkanie będzie prowadzone z wykorzystaniem aplikacji Zoom - prosimy o jej wcześniejsze zainstalowanie.
Wydarzenie jest organizowane w ramach projektu "Biblioteka - Naturalnie!", dofinansowanego przez Fundację ORLEN (program "Moje miejsce na Ziemi") i Urząd Miasta Ustka.