Kolejne spotkanie DKK on-line za nami.
14 kwietnia tematem naszych rozmów był „Buszujący w zbożu” J. D. Salingera. Książka, która w latach 50- tych wywołała wiele kontrowersji, a nawet w niektórych szkołach była zakazana.
Czy dzisiaj nadal wzbudza kontrowersje? Szokuje? Tu Panie były zgodne, że współczesna literatura posunęła się o wiele dalej w poruszaniu drażliwej tematyki. Niemniej młodzieńczy bunt, rozterki dorastania towarzyszą każdemu pokoleniu niezależnie od epoki. Zgodnie stwierdziłyśmy, że powieść wytrzymała próbę czasu i jest godna polecenia wszystkim tym, którzy lubią dobrą literaturę.

W maju zamiast tradycyjnego spotkania zapraszamy na cykl webinarów poświęconych stylowi życia zero waste, odbywających się w ramach Tygodnia Bibliotek oraz projektu Biblioteka - Naturalnie!:
10 maja (poniedziałek) godz. 18:00- „10 najczęściej popełnianych błędów przy segregowaniu śmieci”. Prowadząca- Kasia Wągrowska
12 maja (środa) godz. 18:00- „Niezbędnik zero waste”. Prowadząca Julia Wizowska
14 maja (piątek)- „Długie i drugie życie ubrań”. Prowadzi Julia Wizowska

Serdecznie zapraszamy do dołączenia do naszej grupy.

Weronika Głowacka, Monika Ogrodnik

Zdjecia z kwietniowego spotkania DKK Zdjecia z kwietniowego spotkania DKK