Fotorelacja z majowego spotkania DKK dla Dzieci

dkkdzieci

DKK dla Dzieci - spotkania marcowe i kwietniowe

dkkdzieci dkkdzieci

FOTORELACJA ZE SPOTKAŃ DKK DLA DZIECI

upiornabiblioteka upiornabiblioteka upiornabiblioteka

Dyskusyjny Klub Książki dla Dzieci

W maju z książką "Sekretne życie pszczół" Moira Butterfielda, dowiedzieliśmy się, że pszczoły potrafią tańczyć. Czytaliśmy pszczele opowieści z czterech stron świata.

W czerwcu z wystawą ilustracji Štěpána Zavřela Wydawnictwa Tatarak czytaliśmy książkę "Ostatnie drzewo". "Dawno, dawno temu do miasta pośrodku wielkiego lasu przybyli trzej tajemniczy wędrowcy i złożyli mieszkańcom propozycję. W zamian za drewno zaoferowali złoto i drogocenne kamienie. Mieszkańcy, ogarnięci żądzą zarobku, zaczęli bez opamiętania ścinać drzewa. Po niedługim czasie z lasu zostało tylko jedno drzewo, a miasto otoczyła pustynia..." Książka przypominająca nam o głębokiej więzi łączącej ludzi z przyrodą.

dkkdladzieci

SPOTKANIE DKK DLA DZIECI I MŁODZIEŻY

Na listopadowym spotkaniu omawiałyśmy książkę "Zbój. Opowiadania o koniach i konikach" Renaty Piątkowskiej. "Autorka opowiada o nich ciepło i ze znawstwem. Wszystkie opisane przez nią historie wydarzyły się naprawdę. A bohater każdej opowieści - kary, siwy, albo gniady, oprócz końskiej siły i szybkich nóg ma swój rozum i wielkie serce. Bo nie bez powodu mówi się, że największe szczęście na świecie na końskim siedzi grzbiecie". W dalszej części spotkania ograliśmy FUN FARM.

Następne spotkanie 7 grudnia (środa) godz.16.00!

Zapraszamy! Dołącz do NAS!

dkkspotkanie dkkspotkanie dkkspotkanie