25 kwietnia odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Młodzieży. WYZWANIE- ZIELONA KSIĄŻKA.

Następne DKK 23 maja (czwartek) godz.16.00. WYZWANIE- CZERWONA KSIĄŻKA. Zapraszamy!!!

dixit dixit dixit

21 marca odbyło się spotkanie Dyskusyjnego Klubu Książki dla Dzieci i Młodzieży z POEZJĄ... Uczciliśmy Światowy Dzień Poezji czytając wiersze znanych poetów. Na kolejne spotkanie zapraszamy 25 KWIETNIA godz.16.00!!! Wyzwanie- Zielona książka

dixit dixit dixit

Dkk z książką Lois Lowry "Dawca". Bestsellerowa powieść z pogranicza fantastyki i utopii społecznej. Okrzyknięta mianem Orwellowskiego "Roku 1984" dla dzieci. Następne spotkanie DKK - 21 marca godz. 16.00! ZAPRASZAMY!!!

dixit dixit dixit

"Dwaj bracia. Dwa światy. Jedno powstanie".

Na pierwszym spotkaniu styczniowym klubu omawialiśmy książkę Moniki Kowaleczko-Szumowskiej "Galop '44". "Galop '44" pokazuje jak ważne jest zachowanie pamięci o historii i ludziach, których bohaterstwo wyznacza hierarchię wartości, poczucie narodowej tożsamości i przynależności. Jest również próbą odpowiedzi na pytanie czy współczesne społeczeństwo, młodzież byłaby gotowa "pójść na barykady" oddać swoje życie dla wolności swoich współbraci i swojej Ojczyzny.

Na następne spotkanie zapraszamy 28 lutego (czwartek) godz.16.00

ZACZYTANE ŚWIĘTA...