Tym razem nasze spotkanie odbyło się w niecodziennych okolicznościach – w związku ze stanem epidemii i obostrzeniami mogłyśmy się spotkać tylko on-line. Niestety nie udało nam się połączyć ze wszystkimi Paniami z przyczyn technicznych za co bardzo przepraszamy.
W związku z tym, że to spotkanie było inne to i temat naszej dyskusji też był inny. Rozmawiałyśmy o tym jak "ratowałyśmy" się swoimi domowymi biblioteczkami w czasie zamknięcia biblioteki. Opowiadałyśmy do jakich pozycji wróciłyśmy i jak teraz je odbieramy. Znalazły się też i takie książki, które były odkładane "na później" a teraz nadszedł ich czas. Następne spotkanie odbędzie się 10 czerwca. Mamy nadzieję., że już będziemy mogły spotkać się w Czytelni. Rozmawiać będziemy o książce "Wielka samotność" Kristin Hannah.

Jednocześnie nadal zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby dołączyć do naszej przesympatycznej grupy.

O czym zawiadamiają moderatorki DKK -
Weronika Głowacka i Monika Ogrodnik