b_450_318_16777215_00_images_stories_aktualnosci_2012_tydz_z_int_plakat.png

ROZGRZEWKA PRZED EURO 2012

Biblioteka Miejska w Ustce ul. Kopernika 22 zaprasza wszystkich mieszkańców na turniej wiedzy o piłce nożnej. Jest to element międzynarodowej akcji „Tydzień z Internetem 2012”, do której przyłączyła się nasza biblioteka . Kampania ma zachęcić jak najwięcej osób do korzystania z Internetu.
Turniej „Rozgrzewka przed Euro 2012” odbędzie się 27 marca (we wtorek) 2012 r. o godz. 16.00 w Czytelni dla Dorosłych. Do udziału w turnieju zachęcamy osoby w każdym wieku: dzieci, rodziców i dziadków – każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie można zobaczyć największe sukcesy reprezentacji Polski, poznać ciekawostki związane ze zbliżającymi się mistrzostwami, poczuć ducha rywalizacji. Wspólne przeglądanie archiwalnych zdjęć i materiałów filmowych w Internecie będzie okazją do wspomnień i dobrej zabawy. Najmłodsi uczestnicy będą mogli popisać się wiedzą o europejskich gwiazdach futbolu, najstarsi opowiedzą o piłkarskich wydarzeniach sprzed lat. Wspólnie odkryją, że Internet jest skarbnicą wiedzy i rozrywki. Mile widziany strój sportowy i „gadżety kibica”.
Do wygrania cenne nagrody dla uczestników spotkania i wolontariuszy.
Zachęcamy do udziału w turnieju i włączenia się w „Tydzień z Internetem 2012”.

***

„Tydzień z Internetem 2012” to międzynarodowa akcja trwająca od 26 do 30 marca, koordynowana przez Telecentre-Europe. Na potrzeby kampanii zostanie uruchomiony specjalny internetowy licznik, dzięki któremu będzie wiadomo, ile osób weźmie w niej udział w poszczególnych krajach. Koordynatorem polskiej edycji jest już po raz drugi Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego, realizująca Program Rozwoju Bibliotek. W Polsce „Tydzień z Internetem 2012” przeprowadzany jest pod hasłem aktywności osób starszych i solidarności międzypokoleniowej.