Przez ostatnie dwa tygodnie razem z Tomem Justyniarskim, autorem książek dla dzieci, obrońcą zwierząt, inicjatorem wielu akcji mających na celu zwrócenie uwagi na ciężki los porzuconych w schroniskach naszych braci mniejszych, gościliśmy on-line w usteckich szkołach. Towarzyszyła nam śliczna i grzeczna Lusia Justyniarska - mała Chihuahua, uratowana z pseudohodowli.

Pamiętajmy: "ZWIERZĘTA TO NASZA RODZINA",
"ZWIERZĘTA CZUJĄ TAK JAK MY"

Bardzo dziękujemy pracownikom Szkoły Podstawowej nr 2, Szkoły Podstawowej nr, Szkoła Podstawowa Adventure w Ustce i Szkoły Podstawowej nr 3 w Ustce za pomoc w organizacji spotkań.
Wydarzenia zostały zrealizowane w ramach projektu pn. "Biblioteka-Naturalnie!, dofinansowanego ze środków Fundacji ORLEN - program Moje miejsce na Ziemi.

Zdjęcie przedstawia 3 uśmiechnięte osoby - usteckich bibliotekarzy, stojących przed komputerem podczas spotkania online z Tomem Justyniarskim Zrzut ekranu ze spotkania Toma Justyniarskiego z uczniami Szkoły Podstawowej Adventure w Ustce Zrzut ekranu ze spotkania Toma Justyniarskiego z uczniami Szkoły Podstawowej Adventure w Ustce
Zrzut ekranu ze spotkania Toma Justyniarskiego z uczniami Szkoły Podstawowej Adventure w Ustce Zdjęcie przedstawia grupę dzieci w klasie szkolnej, które podnoszą ręce w górę podczas spotkania autorskiego on-line z Tomem Justyniarskim Zrzut ekranu ze spotkania Toma Justyniarskiego z uczniami Szkoły Podstawowej nr 3 w Ustce