Drukuj

Wczoraj z okazji Światowego Dnia Ziemi najmłodsi ustczanie wzięli udział w wyjątkowych warsztatach z autorem książek dla dzieci Marcinem Koziołem. W przedszkolach było gwarnie i wesoło, bo zawitała tam "Pogoda dla puchaczy".
Wydarzenia odbyły się w ramach projektu "Biblioteka - Naturalnie!" dofinansowanego przez Fundację ORLEN - program "Moje miejsce na Ziemi".

Marcin Kozioł i dzieci na warsztatach o przyrodzie i pogodzie Pogoda dla puchaczy w ramach projektu Biblioteka-Naturalnie! Marcin Kozioł i dzieci na warsztatach o przyrodzie i pogodzie Pogoda dla puchaczy w ramach projektu Biblioteka-Naturalnie! Dzieci z Miejskiego Przedszkola nr 1 na warsztatach o przyrodzie i pogodzie Pogoda dla puchaczy w ramach projektu Biblioteka-Naturalnie!
Marcin Kozioł i dzieci na warsztatach o przyrodzie i pogodzie Pogoda dla puchaczy w ramach projektu Biblioteka-Naturalnie! Dzieci na warsztatach on-line o przyrodzie i pogodzie Pogoda dla puchaczy w ramach projektu Biblioteka-Naturalnie! Dzieci na warsztatach on-line o przyrodzie i pogodzie Pogoda dla puchaczy w ramach projektu Biblioteka-Naturalnie!
Praca dzieci z Przedszkola nr 2 Delfinki w Ustce inspirowana warsztatami z Marcinem Koziołem w dniu 22 kwietnia w ramach projektu Biblioteka - Naturalnie! Dzieci z Przedszkola nr 2 Delfinki w Ustce wraz z panią Dyrektor podczas warsztatów Pogoda dla puchaczy z Marcinem Koziołem w ramach projektu Dzieci ze Słonecznikowego Przedszkola w Ustce podczas warsztatów z Marcinem Koziołem w ramach projektu Biblioteka - Naturalnie!
Dzieci ze Słonecznikowego Przedszkola w Ustce podczas warsztatów z Marcinem Koziołem w ramach projektu Biblioteka - Naturalnie! Marcin Kozioł podczas warsztatów on-line Pogoda dla puchaczy w ramach projektu Biblioteka - Naturalnie!