Tym razem rozmawiałyśmy o twórczości Pawła Huelle, świetnego gdańskiego pisarza, laureata wielu prestiżowych nagród.
Spotkanie zaczęłyśmy oczywiście od omówienia jego debiutanckiej powieści, czyli od „Weisera Dawidka”. Rozmawiałyśmy także o zbiorach opowiadań i innych książkach autora. W twórczości Huelle możemy odnaleźć elementy autobiograficzne, fantastyczne, jak również niepowtarzalny klimat i plastyczność opisów. Odnajdujemy w nich swoistą magię, która wciąga czytelnika i nie pozwala oderwać od opowiadanej historii.
Zgodnie stwierdziłyśmy,że jest to autor, którego książki warto polecać czytelnikom, bo czyta się je niespiesznie i dla przyjemności obcowania z literaturą.

Nie możemy się już doczekać spotkania autorskiego z Pawłem Huelle, które poprowadzi Daniel Odija. Obaj autorzy odwiedzą nas 14 czerwca o godz. 17:00.

Klub DKK spotka się dopiero po wakacyjnej przerwie, czyli 6 września. Dyskutować będziemy o „Hardzie” Elżbiety Cherezińskiej.

Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby dołączyć do naszej przesympatycznej grupy.
O czym zawiadamiają moderatorki DKK - Weronika Głowacka i Monika Ogrodnik

Zdjęcie ze spotkania Dyskusyjnego Klubi Książki dla Dorosłych z 16 maja 2017 roku. Zdjęcie ze spotkania Dyskusyjnego Klubi Książki dla Dorosłych z 16 maja 2017 roku. Zdjęcie ze spotkania Dyskusyjnego Klubi Książki dla Dorosłych z 16 maja 2017 roku.