W tym miesiącu dyskutowałyśmy o powieści autobiograficznej „Hotel dla twoich rzeczy” Joanny Jagiełło.
Czytanie tej opowieści może być trudne z powodu małej liczby dialogów, mieszanki stylów i osób narracji i braku chronologii. Lektura otworzyła dyskusję na temat powieści autobiograficznych. Rozmawiałyśmy o tym, na ile autor powinien się otworzyć przed czytelnikami, nie szkodząc sobie i innym osobom ze swojego otoczenia.
Podziwiałyśmy autorkę za jej hart ducha i pogodne usposobienie oraz umiejętność wychodzenia ze swoich zakrętów życiowych.
Spotkanie zakończyłyśmy konkluzją, że pozycja ta nastawia czytelników optymistycznie do życia i świata.
Następne spotkanie odbędzie się 16 maja. Rozmawiać będziemy o książkach Pawła Huelle, który 14 czerwca odwiedzi naszą bibliotekę.

Zapraszamy serdecznie wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby dołączyć do naszej przesympatycznej grupy.
O czym zawiadamiają moderatorki DKK - Weronika Głowacka i Monika Ogrodnik

Zdjęcie ze spotkania Dyskusyjnego Klubi Książki dla Dorosłych z 19 kwietnia 2017 roku. Zdjęcie ze spotkania Dyskusyjnego Klubi Książki dla Dorosłych z 19 kwietnia 2017 roku. Zdjęcie ze spotkania Dyskusyjnego Klubi Książki dla Dorosłych z 19 kwietnia 2017 roku.

Odnośnik do programu Równać Szanse

Odnośnik do Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności