"Tik, tak, tik, tak, BUM!!!"- gra zaproponowana jako pierwsza podczas dzisiejszego spotkania bardzo szybko wykazała, jak u nas z bogactwem słownictwa... Nie martwcie się - nie było aż tak, źle. Następnie mogliśmy przetestować propozycję od Mikołaja: grę ekonomiczno-strategiczną "Alhambra". Dzięki wielkie również za prezent, który od razu przetestowaliśmy we wspaniałej partii "Listu miłosnego". Wróciliśmy do dawno nieogrywanych "Tajniaków", dzięki uprzejmości naszych gości - Natalii i Kuby - tym razem w nowej dla nas wersji obrazkowej. Z nowości sięgnęliśmy również po grę "Bohater do wynajęcia". Ponadto ogrywaliśmy: "Vudulhu", "Uga-buga", szachy, "Nie mów tak, nie mów nie", "Mrówki", "6 bierze!" i "Zupkę chińską".
Następne spotkanie już za dwa tygodnie, tj. 7 lutego (piątek) w godz. 16-20. Zapraszamy i do zobaczenia przy planszy!

Planszoluby Planszoluby Planszoluby