"Stara miłość nie rdzewieje" można powiedzieć, patrząc na ogrywane tytuły podczas dzisiejszego spotkania. A były to m.in. The Mind, Sen, Splendor, Koszmarium, Imago, Totem, Wybuchowe kotki. Ogrywaliśmy też tytuły "nowsze", takie jak: Korpoludki, Kruki czy Fantastyczne światy. Testowaliśmy także nową grę - Bójka na słówka, którą otrzymaliśmy dzięki uprzejmości Pani Aleksandry z EDGARD jezykiobce.pl i Kapitan Nauka - było dość bojowo, a wyszukiwanie odpowiednich haseł i obrazków przyprawiało nas o oczopląs. Kończąc to krótkie sprawozdanie zapraszamy już na następne Planszoluby, które odbędą się dopiero za 3 tygodnie, 25 października w piątek w godz. 16-20. To aż trzytygodniowe "okienko", ale mamy nadzieję na coś ekstra na kolejnym spotkaniu, więc warto poczekać.Choć trochę jest nam smutno, że czeka nas tak długa przerwa, mamy nadzieję, że nie zapomnicie o nas! Do zobaczenia przy planszy!

Planszoluby Planszoluby Planszoluby

Link do filmu: