"Odkryj z nami, jak niezwykłe są zwykłe miejsca" (Joanna i Marcin Barnowscy) - to motto sygnuje nowe, rozszerzone wydanie "Twierdzy Ustka" autorstwa Marcina Barnowskiego. Podczas wczorajszego spotkania z Autorem mogliśmy poznać wiele interesujących szczegółów dotyczących samej książki, jak i towarzyszącej powstawaniu publikacji kwerendzie. Wizyty w niemieckich archiwach, badanie akt, znaczące odkrycia będące często dziełem przypadku - wszystkie one doprowadziły do wydania pięknie ilustrowanej, solidnej i interesującej publikacji. Zachęcamy do lektury!

Zdjęcia ze spotkania autorskiego z Marcinem Barnowskim Zdjęcia ze spotkania autorskiego z Marcinem Barnowskim Zdjęcia ze spotkania autorskiego z Marcinem Barnowskim