Dzisiejszego popołudnia gościliśmy w bibliotece "cztery pokolenia kobiet na życiowym szlaku od poleskiej wsi Gęś po rybacką Ustkę. Szlaku krętym, wyboistym, brukowanym tęsknotami za lepszym życiem – na wskroś kobiecymi i brzemiennymi w skutki niczym okrągły jak jabłko brzuch Matki Boskiej" (M. Handschke).
Spotkanie autorskie z Martą Handschke obfitowało w wiele emocjonujących momentów. Sama książka - bardzo osobista, terapeutyczna, poruszająca trudne rodzinne kwestie, ale również obfitująca w pełne ciepła (i samej Ustki) wspomnienia. Przy okazji spotkania mogliśmy zapoznać się z grafikami Pani Marty, a także obejrzeć teledysk "Ballada o rybaku", z tekstem jej autorstwa i w jej wykonaniu. Spotkanie moderowała bibliotekarka - Paulina Stolarczuk. Dziękujemy za liczne przybycie i zapraszamy na kolejne spotkania!

Marta Handschke - spotkanie autorskie Marta Handschke - spotkanie autorskie Marta Handschke - spotkanie autorskie
Marta Handschke - spotkanie autorskie Marta Handschke - spotkanie autorskie