Wszystkiego najlepszego dla wszystkich Mam!!! Polecamy książkę Helene Delforge i Quentin Greban

Lekcja biblioteczna z dnia 6 marca 2020 roku

Włącz się na opowiastki ortograficzne Kaliny Jerzykowskiej z książki "Kantor wymiany liter". Warto spróbować. Kto próbuje, ten potrafi!

Lekcja biblioteczna z dnia 6 marca 2020 roku

Drodzy! Finiszujący Tydzień Bibliotek to świetna okazja do podziękowania Wam za aktywność, obecność i wspólną zabawę on-line podczas minionego, trudnego czasu izolacji. Dzięki Wam łatwiej było nam go przetrwać. Mamy nadzieję, że i Wy bawiliście się dobrze. Nagrodzone i nagrodzonych prosimy o kontakt osobisty w bibliotece celem odebrania drobnych upominków. Gratulujemy Wam inwencji, odwagi, pomysłowości. Do zobaczenia.

Nagrodzeni w on-linowych konkursach organizowanych w czasie akcji #zostanwdomu Nagrodzeni w on-linowych konkursach organizowanych w czasie akcji #zostanwdomu

Drodzy Czytelnicy!
Informujemy, że Biblioteka jest już otwarta.
Prosimy o zapoznanie się z nowymi zasadami korzystania z usług Biblioteki.

Nowe zasady

Tym razem nasze spotkanie odbyło się w niecodziennych okolicznościach – w związku ze stanem epidemii i obostrzeniami mogłyśmy się spotkać tylko on-line. Niestety nie udało nam się połączyć ze wszystkimi Paniami z przyczyn technicznych za co bardzo przepraszamy.
W związku z tym, że to spotkanie było inne to i temat naszej dyskusji też był inny. Rozmawiałyśmy o tym jak "ratowałyśmy" się swoimi domowymi biblioteczkami w czasie zamknięcia biblioteki. Opowiadałyśmy do jakich pozycji wróciłyśmy i jak teraz je odbieramy. Znalazły się też i takie książki, które były odkładane "na później" a teraz nadszedł ich czas. Następne spotkanie odbędzie się 10 czerwca. Mamy nadzieję., że już będziemy mogły spotkać się w Czytelni. Rozmawiać będziemy o książce "Wielka samotność" Kristin Hannah.

Jednocześnie nadal zapraszamy wszystkie zainteresowane osoby, które chciałyby dołączyć do naszej przesympatycznej grupy.

O czym zawiadamiają moderatorki DKK -
Weronika Głowacka i Monika Ogrodnik