Okładka książki Wonder Woman. Zwiastunka wojny - Bardugo Leigh

Zostanie jedną z najsławniejszych bohaterek wszech czasów: WONDER WOMAN. Na razie jednak jest Dianą, księżniczką Amazonek, a jej walka dopiero się zaczyna… Marzy o tym, żeby zaimponować swoim legendarnym siostrom-wojowniczkom, ale kiedy wreszcie nadarza się ku temu okazja, odrzuca swoją szansę na zdobycie chwały, łamie święte prawo Amazonek i ryzykując wygnanie, ratuje życie śmiertelniczce. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że Alia Keralis nie jest zwykłą dziewczyną. Może się jeszcze okazać, że swoim bohaterskim czynem Diana skazała cały świat na zagładę. A Alia? Alia chciała tylko wymknąć się spod skrzydeł nadopiekuńczego brata i spędzić jeden semestr na morzu. Nie zdaje sobie sprawy, że ktoś na nią poluje. Kiedy na pokładzie jej statku wybucha bomba, Alia – ocalona od śmierci przez dziewczynę obdarzoną niezwykłą siłą – musi zmierzyć się z makabryczną prawdą: jako Zwiastunka Wojny, potomkini niesławnej Heleny Trojańskiej, ma zapoczątkować na świecie erę tragedii i krwawych rzezi. Diana i Alia będą zmuszone stawić czoło całej armii wrogów – ludzkich i boskich; niektórzy będą chcieli przejąć władzę nad Zwiastunką Wojny, inni po prostu ją unicestwić. Jeżeli Diana z Alią chcą ocalić swoje światy, w tej wojnie będą musiały walczyć ramię w ramię.

Logotyp Spółki Empec w Ustce

Logotyp Spółki Usteckiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Ustce